Kaikki osastot:

Nimbus Williamsburg huppari

Perushinta: 79,00 

Minimi tilausmäärä: 10 kpl

Esitetty hinta on ALV 0% ilman toimitusmaksua ja logomerkkauskuluja tuotteen keskimääräiselle ostomäärälle.

-
+
Vinkkaa tästä tuotteesta kaverille:

Kuvaus

Nimbus Williamsburg huppari omalla logolla

Williamsburg-huppari on moderni, monikäyttöinen ja laadukas miesten vetoketjuhuppari, joka sopii yhtä hyvin työarkeen, edustukseen kuin vapaa-aikaan. Se on valmistettu pehmeästä orgaanisen puuvillan ja kierrätetyn polyesterin sekoituksesta, mikä tekee siitä ympäristöystävällisen ja mukavan valinnan.

Sisäpinta on harjattua fleeceä, joka tuntuu miellyttävältä ihoa vasten ja tarjoaa lisälämpöä viileisiin päiviin. Huppu on kaksikerroksinen ja ryhdikäs, ja siinä on trendikkäät kudotut kiristysnauhat. Etupuolella on laadukas YKK-metallivetoketju sekä klassiset etutaskut, jotka tekevät hupparista käytännöllisen ja tyylikkään. Viimeistellyt yksityiskohdat, kuten nahkaiset merkit ja vetimet, tuovat premium-henkisen lisän kokonaisuuteen.

Williamsburg-huppari on suunniteltu kestämään käyttöä ja näyttämään hyvältä vuodesta toiseen. Minimalistinen, skandinaavinen muotoilu tekee siitä helposti yhdisteltävän osaksi monenlaista pukeutumistyyliä.

Tärkeimmät ominaisuudet

  • Materiaali: 70 % orgaaninen puuvilla, 30 % kierrätetty polyesteri

  • Paino: noin 310 g/m²

  • Sisäpinta: pehmeä, harjattu fleece

  • Kaksikerroksinen huppu kudotuilla kiristysnauhoilla

  • Laadukas YKK-metallivetoketju

  • Klassiset etutaskut

  • Nahkaiset yksityiskohdat ja ripustuslenkki

  • Resorit 95 % puuvillaa, 5 % elastaania

  • Miesten koot: S–4XL.

  • Naisten koot: XS – 3XL.
  • Värivaihtoehdot: musta, navy, meleerattu harmaa ja oliivi

 

Tutustu myös muihin mainostekstiileihin

Pyydä tarjous

  • Sallitut tiedostotyypit: jpg, gif, png, pdf, Max. tiedoston koko: 100 MB.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.