Kaikki osastot:

Cutter & Buck Hunts Point Fleece omalla logolla

Perushinta: 69,00 

Minimi tilausmäärä: 5 kpl

Esitetty hinta on ALV 0% ilman toimitusmaksua ja logomerkkauskuluja tuotteen keskimääräiselle ostomäärälle.

Kpl
Hinta
<30
69,00 
30 - 49
65,55  säästö 5%
50 - 99
62,10  säästö 10%
100 - 199
58,65  säästö 15%
200+
55,20  säästö 20%
× Cutter & Buck Hunts Point Fleece omalla logolla
-
+
Vinkkaa tästä tuotteesta kaverille:

Kuvaus

Cutter & Buck Hunts Point Fleece omalla logolla

Cutter Buck Hunts Point Fleece Full Zip on miesten pehmeä ja tekninen fleecetakki, joka yhdistää tyylin, toimivuuden ja kestävän materiaalivalinnan. Sen ajaton muotoilu ja laadukas valmistus tekevät siitä luottomallin niin arki- kuin urheilukäyttöön – ja usein myös yritysten logopainatuksissa käytetyn valinnan.

Fleece on valmistettu 100 % kierrätetystä polyesteristä, ympäristö huomioiden ja Global Recycled Standard -sertifikaatin mukaisesti, mikä kertoo vastuullisesta materiaalivalinnasta. Kankaan jacquard-pintainen rakenne ei ainoastaan näytä hyvältä, vaan myös tukee kehon lämpötilan hallintaa ja kangas hengittää erinomaisesti.

Täysvetoketjuinen malli ja pystykaulus tarjoavat joustavan suojan tuulelta ja kylmältä – vetoketjua voi helposti säätää tilanteen mukaan mukavuutta ajatellen. Fleece on kevyt ja lämmin, mutta samalla ohuen ja ohuen rakenteensa ansiosta helppo yhdistää muiden kerrosten kanssa. Sen tarkoitus ei ole olla vain välipuku sateessa, vaan monipuolinen valinta ulko- ja arkiolosuhteisiin.

Takin viimeistely on selkeä, ja pinnassa on CB-logoja tyylikkäästi ohessa, mikä lisää ilmettä hillityllä tavalla. Sileä sisäpinta tuntuu miellyttävältä ihoa vasten ja tekee pukeutumisesta vaivatonta ja sujuvaa. Materiaali on suunniteltu kestäväksi ja nopeasti kuivuvaksi – fleecen hoito on helppoa: konepesu ja kuivaus riittävät pitämään sen raikkaana ja käyttövalmiina.

Tämä fleecetakki sopii moneen rooliin: toimistolla sisätiloissa, kevyinä ulkoiluvaatteina syksyisin, lämmittäjänä kuorikerroksen alla tai yksidänään ulkona lämpimämpään aikaan. Sen ajaton muoto ja materiaalin vastuullisuus tekevät siitä pitkään käyttöä kestävän ja myös brändäykseen soveltuvan valinnan.


Tuoteominaisuudet

  • 100 % kierrätetty polyesteri, GRS-sertifioitu

  • Jacquard-pintainen, ihoystävällinen rakenne

  • Täysvetoketjullinen malli pystykauluksella

  • Kevyt, lämmin ja hengittävä materiaali

  • CB-logot hillitysti mukana

  • Sileä sisäpinta, miellyttävä käyttää

  • Kestävä ja nopeasti kuivuva

  • Helppohoitoinen (konepestävä)

  • Miesten koot: S – 4XL
  • Naisten koot: XS – 2XL

Lisätiedot

Painotapa

Brodeeraus, Siirtokuva

Materiaali

Miesten Koot

S-4XL

Naisten koot

XS-2XL

SKU 358432 Osastot , Tuotemerkki:
MPN: 358432

Muita samankaltaisia tuotteita, joista saatat olla kiinnostunut:

Pyydä tarjous

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
  • Sallitut tiedostotyypit: jpg, gif, png, pdf, Max. tiedoston koko: 100 MB.